OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

     Na základě povolení MŠMT (zveřejněného 7.10.2020) lze s účinností od 5.10.2020 nahradit prezenční formu akreditovaných rekvalifikačních kurzů formou distanční. Podmínkou distanční výuky je zachování rozsahu rekvalifikačního kurzu.

     Výuka tedy bude probíhat on-line prostřednictvím Google Meet nebo Skype (dle dohody s účastníky kurzu), bude zachován rozsah i úroveň kurzu.

     Chceme tímto všechny účastníky našich kurzů ubezpečit, že distanční výuka nebude mít žádný vliv na kvalitu kurzu. V žádném případě nebude kurz probíhat formou samostudia. To by bylo proti všem našim zásadám. Naším cílem jsou absolventi, kteří od nás odcházejí nejen s certifikátem, ale především se znalostmi. A sám se opravdu nikdo účtovat nenaučí.

     V současné době nebudeme vypisovat žádné termíny zahájení rekvalifikačních kurzů - všechny termíny budeme řešit s uchazeči individuálně.

     Pokud je v současné situaci možné mluvit o nějakém pozitivu, je to bezesporu to, že v rámci on-line výuky se lze individuálně domluvit na termínech výuky dle potřeb účastníků. Tzn. nemusíme mít například dva dny v týdnu dopoledne, ale můžeme se domluvit např. na výukových blocích každý den po dvou hodinách, apod.. Pokud tedy chcete například využít nařízenou karanténu ke vzdělávání, určitě se domluvíme. Vše budeme řešit individuálně tak, abychom tuto nelehkou dobu zvládli.

 

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.